CleancoCleanco

İnşaat Sonrası Temizlik

Kocaeli Temizlik Şirketleri arasında farklı bir konumda bulunan Melissa Temizlik Hizmetleri olarak verdiğimiz hizmet  sayesinde personellerimiz sizlere hizmet verirken sizlere sadece izleyip keyfini sürmek kalıyor. Özel kazıma jiletleri ve çimento sökücü kimyasallar başta olmak üzere binanın ihtiyacına göre getirdiğimiz makinelerimizle ev veya ofisinizi tertemiz bir şekilde teslim etmekteyiz

Ofis ve Büro Temizliği

Sabah iş yerinize geldiğinizde pırıl pırıl bir mekanla karşılaşmak istemez misiniz? Yeni fikirler üretmek, yeni atılımlar yapmak; günlük bakımı yapılmış, mis gibi kokan, havalandırılmış, çöpleri boşaltılmış, tozdan arınmış, tertip ve düzeni sağlanmış bir iş yerinden geçer. Sabah erkenden başlayan günlük temizlik hizmetiyle ofisler, işyerleri ve kamu kuruluşları mesai başlama anına kadar pırıl pırıl olur.

 
 

Genel Temizlik Hizmeti

Çelik ve ahşap eşyalar, masa sehpa, koltuk, dolap, kapı ve lambirlerin tüm ahşap bölümleri gerekli temizlik malzemeleri ile temizlenir. Temizlik yapılırken masa üzerindeki evrakların dağılmamasına,bilgisayar, telefon, hesap makinesi gibi emtiaların zarar görmemesine özellikle dikkat edilir.

Çöpler alınmadan önce masa, sehpa üzerindeki kül tablaları temizlenir. Çöp sepetlerinden çöpler dikkatlice toplanır, çöp sepetlerinin poşetleri yenileriyle değiştirilir. Zeminlerin halı kısımları yüksek vakumlu elektrik süpürgeleriyle temizlenir, sert zemin bölümleri ise günlük paspas yapılır.

Villa Temizlik Hizmetleri

Temizlik firması villa ve köşklerinizin temizliği konusunda işinde uzman temizlik personelleri ile hizmet vermektedir.

Firmamız tecrübeli temizlik personeli ile villanız da temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemesine özenle dikkat etmekte olup sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır.Villalarınızın temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir.

Ev-Daire Temizliği

Evinizin temizliği için bizi tercih etmeniz durumunda kimyasal,makine vs. gerekli olan tüm ekipmanlar ev temizliği firmamız tarafından karşılanır. Kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir. Bunların dışında sizin ekstra bir ücret yada herhangi bir ürün almanıza gerek görülmez. Ev temizlik hizmetimiz mesken durumuna göre; Dayalı-döşeli (eşyalı) daire , inşaat sonrası daire temizliği , tadilat sonrası temizliği ve boş daire olmak üzere birkaç çeşittir.

Ayrıca yangın sonrası temizliği, su ve sel baskını sonrası de alabilirsiniz.

Fuar Alanı Temizliği

Fuar öncesi temizlik (Stand Kurulum sonrası)

– Stand kurulumu bittikten sonra tüm kaba çöplerin atılması
– Sergilenecek olan tüm ürünlerin silinmesi, tozlarının alınması
– Mevcut ise depo alanının temizlenmesi
– Cam ve parlak tüm yüzeylerin silinmesi
– Stand kurulum esnasında oluşabilecek montaj çöpleri, tozu vs.’nin temizliği
– Yerlerin temizliği
– Gerekli görüldüğü takdirde zeminin endüstriyel tip zemin yıkama makinesi ile yıkanması

 
 

Zemin Yıkama ve Parlaklaştırma

Zemin Yıkama ve Parlaklaştırma insan yoğunluğunun olduğu alanlarda kirlenmeye en müsait bölge zeminlerdir. İnsanlar dışarıda gezdikleri ayakkabıları ile zeminlerde dolaştığı gibi içecek, yiyecek, farklı kimyasallar dökebildikleri için sürekli kirlenmeye müsait alanlardır. Bu alanların zemin temizliği yapılması da hijyenik bir ortamın sağlanması sağlık açısından hayati önem taşımaktadır.

Zemin temizliği Zemin Yıkama ve Parlaklaştırma yapmak sanıldığı gibi sadece silme işleminin gerçekleştirilmesinden ibaret değildir.

Bina Temizliği

Şirketimiz profesyonel Bina Temizliği hizmeti sunmaktadır. Günümüz modern dünyasında birçok insanın apartmanlarda yaşadığı düşünülürse, apartmanların hayatlarımızda oldukça önemli bir yere sahip olduğu kaçınılmaz bir gerçek halini almaktadır.

Birçok insanın ortak bir şekilde girip çıktığı ve kullandığı apartmanlar, bu sık kullanım nedeni ile oldukça kolay kirlenmekte, tozlanmakta ve insan sağlığını tehdit eder boyutta kirliliklerin oluşmasına imkân tanımaktadır. Bu yüzden apartman temizliği oldukça önem kazanmakta ve dikkat edilmesi gereken bir konu haline gelmektedir.

Tesis Temizliği

Tesis Temizliği alanında çalıştığımız tüm alanların hijyenik, bakımlı ve düzenli görünmesini sağlayan ve bu düzenin korunmasını ilke edinen tesis yönetim Tesis Temizliği anlayışı ile beklenenin ötesinde hizmet kalitesini karşılayan bir çalışma prensibi içindedir. Kalite ve sağlık standartlarına ve uygun temizlik ürünleri, makine ekipmanları ile tüm deneyimimizi sizlerle paylaşarak, daha sağlıklı ve güvenilir hale getirmek için talepleri ve memnuniyet ile yerine getirmektedir.

Melissa Temizlik olarak atölye ve iş sahalarınızın her türlü temizliğini teknolojik ve Tesis Temizliği hijyenik imkanlar kullanılarak konularında uzman ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Firmamız, hijyenik temizlik gerektiren her yerde farklı temizlik sistemleri ve ürünleri kullanmaktadır.

Hastane Temizliği

Hastane Temizliği , temizlik kolları arasın da hem personelimiz, hem müşterileriniz hem de hastalarınız için en çok titizlik gösterilenler arasında gelmektedir. Hastaneler hijyen açısından maksimum seviyede korunması gereken yapılardır. Steril olmayan bir ortamda mikroplar hızlı yayılır ve hasta olan dayanıklılığı düşük vücutlarda enfeksiyon oluşmasına sebep olur. Ayrıca hasta olan kişilerden sağlıklı olan kişilere mikrop geçmesinde olası bir durumdur.

Hastane ortamlarında yapılan temizlik Hastane Temizliği işlemi daha sık olup aynı zamanda bu temizlik esnasında özel kimyasallar kullanılmaktadır. Bu sayede hem hastaların hem de ziyaretçilerin hijyeni en üst seviyede tutulmaktadır. Hastaneler yoğun ortamlar oldukları için sürekli olarak dışarıdan gelen mikroplara karşı savunmasızdırlar.

 
 

Okul Temizliği

Okul Temizliği çok geniş bir yaş grubunu kapsayan ve ülkemiz için binlerce öğrenciyi içerisinde barındıran bir hizmet sunmaktadır. Evlerinden ilk defa ayrılarak bu yola başlayan çocukların hayatının büyük bir kısmını burada geçirirler ve yaşamlarını ona göre ayarlar. Zamanının birçoğunu okulda geçiren çocuklar için okulun hijyeni çok önemli olmakla birlikte onların sağlığı ile paraleldir. Ayrıca eğitimde hedeflenen kaliteye erişilmesi, çevreden kaynaklanacak sorunların çözülmesi ve koruyucu tedbirlerin alınması gerekir.

Temizlik sektörü içinde yer alan en önemli temizlik alanlarında biri de hiç şüphesiz Okul Temizliği .

Kamu Kurumları Temizliği

Toplumun ortak kullanımına açık olan Kamu Kurumları Temizliği , belirli zaman aralıklarıyla düzenli ve hijyenik olarak temizlenmesi gerekmektedir. Kamu Kurumları Temizliği yapılması gereken öncelikli işlem, temizliği yapılacak kurumun keşfidir. Temizlik konusunda deneyim sahibi personelimiz incelemelerinin ardından durum raporu hazırlayarak yetkili kişileri yapılacak işlemler hakkında bilgilendirir. Kurumların yalnızca görünür yerlerinde değil, görünmeyen yerlerinde de kir ve bakteri oluşabileceğinin farkında olan temizlik personelimiz, tüm alanlarda %100 hijyen sağlanacağının garantisini vermektedir.

Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik sanayi, fabrika ve pek çok şirketlerin daha aktif bir halde işlerinin yürütebilmesi amacıyla yapılan genel temizliğe Endüstriyel temizlik adı verilmektedir. Firmaların makine sistemlerin de zamanla meydana gelen kirlerin arındırılması açısından endüstriyel temizliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Sağlık, gıda ve pek çok sektörde yapılan bu temel temizliğe gereksinim vardır.

Sanayi, fabrika ve pek çok şirketlerin daha aktif bir halde işlerinin yürütebilmesi amacıyla yapılan genel temizliğe Endüstriyel temizlik adı verilmektedir.

Mağaza Temizliği

Mağaza Temizliği mağazanın temiz ve düzgün görünmesi açısından gerekli ve önemlidir. Mağaza Temizliği  şirketi olarak iyi bir temizlik size sözümüzdür. Firmamız sektördeki tecrübesiyle kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışına verdiği önemle çalışmalarını hep daha iyisi için sürdürmektedir.

Mağazalar gün içerisinde yoğun insan trafiğinin yaşandığı ve hızlı kirlenen yerlerdir. Bir mağaza ne kadar iyi dekore edilmiş olursa olsun eğer temizliği iyi yapılmıyorsa insanların algısında olumlu bir yeri olmayacaktır. Özellikle mağazalarda vitrin, camlar ve aynalar çok olduğundan ve çabuk kirlendiğinden gün içerisinde mağazanın mutlaka temizliğinin yapılması gerekmektedir.

 
 

Ticaret Merkezleri Temizliği

Toplumun ortak kullanımına açık olan Ticaret Merkezleri Temizliği , belirli zaman aralıklarıyla düzenli ve hijyenik olarak temizlenmesi gerekmektedir. Ticaret Merkezleri Temizliği insan yoğunluğunun olduğu alanlarda kirlenmeye en müsait bölgelerdir. İnsanlar dışarıda gezdikleri ayakkabıları ile zeminlerde dolaştığı gibi içecek, yiyecek, farklı kimyasallar dökebildikleri için sürekli kirlenmeye müsait alanlardır. Bu alanların temizliği yapılması da hijyenik bir ortamın sağlanması sağlık açısından hayati önem taşımaktadır.

Belediye Temizliği

Belediye Temizliği yalnızca görünür yerlerinde değil, görünmeyen yerlerinde de kir ve bakteri oluşabileceğinin farkında olan temizlik personelimiz, tüm alanlarda %100 hijyen sağlanacağının garantisini vermektedir.

Belediye Temizliği, deneyim ve bilgi birikimi, profesyonel ekibi, modern makine, ekipman ve kaliteli ürünleriyle yaşamın her alanını kusursuz temizlikle göz alıcı hale getirmek amacıyla çalışır. Temizlikte amacımız, müşterilerimize doğru makine- ekipman ve bilinçli personelimizle daha hijyenik, daha ekonomik ve daha kaliteli hizmet sunabilmektir.

Sosyal Hizmetler Temizliği

Toplumun ortak kullanımına açık olan Sosyal Hizmetler Temizliği , belirli zaman aralıklarıyla düzenli ve hijyenik olarak temizlenmesi gerekmektedir. Sosyal Hizmetler Temizliği insan yoğunluğunun olduğu alanlarda kirlenmeye en müsait bölgelerdir. İnsanlar dışarıda gezdikleri ayakkabıları ile zeminlerde dolaştığı gibi içecek, yiyecek, farklı kimyasallar dökebildikleri için sürekli kirlenmeye müsait alanlardır. Bu alanların temizliği yapılması da hijyenik bir ortamın sağlanması sağlık açısından hayati önem taşımaktadır.

Yerinde Temizlik

Sizlerde evinizde bulunan koltuklarınızı, sandalyelerinizi, yataklarınızı, halılarınız ilk aldığınız günkü temizliğe kavuşturmak istiyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Halılarınızı, koltuklarınızı, sandalyelerinizi, yataklarınızı alıp bir yerde yıkamıyoruz. Gözünüzün önünde yerinde temizliyoruz.

Halı Yıkama

Halı temizleme konusunda da siz müşterilerimize kesin bir temizlik ve hijyen suınmayı garanti ediyoruz. Halı temizliği yapılırken genel olarak yapılan bir hata kirlenen halıları bezle silip temizlemeye çalışmaktır. Bezle silerek lekeyi çıkartmaya çalışmak temiz görünmesini sağlayabilir. Ama halı her ne kadar ilk başta temiz gibi gözükse de aslında tek yapılan kiri halının içine saklamaktır. Bu nedenle  aynı kir tekrar ortaya çıkabilmekle birlikte hijyen konusunda da elbetteki  yeterli değildir.

 

Hakkımızda

Melisa halı yıkama ve temizlik hizmetleri kurulduğu tarihten itibaren birçok olumlu geri dönüş almakla kalmayıp, değerli müşterilerimizin teşekkürlerinide toplamıştır. Gelecek içinde hedefimiz sizlere ve dostlarınıza en kaliteli hizmeti verebilmektir.

Bize Ulaşın

E-mail  : info@melissatemizlik.com.tr

Telefon : 0538 431 59 63

Adres    : Bağlarbaşı Mah. Tuzla Cad. No:76/A

Darica / Kocaeli