CleancoCleanco

Hastane Temizliği

Hastane Temizliği , temizlik kolları arasın da hem personelimiz, hem müşterileriniz hem de hastalarınız için en çok titizlik gösterilenler arasında gelmektedir. Hastaneler hijyen açısından maksimum seviyede korunması gereken yapılardır. Steril olmayan bir ortamda mikroplar hızlı yayılır ve hasta olan dayanıklılığı düşük vücutlarda enfeksiyon oluşmasına sebep olur. Ayrıca hasta olan kişilerden sağlıklı olan kişilere mikrop geçmesinde olası bir durumdur.

Hastane ortamlarında yapılan temizlik Hastane Temizliği işlemi daha sık olup aynı zamanda bu temizlik esnasında özel kimyasallar kullanılmaktadır. Bu sayede hem hastaların hem de ziyaretçilerin hijyeni en üst seviyede tutulmaktadır. Hastaneler yoğun ortamlar oldukları için sürekli olarak dışarıdan gelen mikroplara karşı savunmasızdırlar. Bu sebeple özellikle koridorların temizliğine önem gösterilmektedir. Hastanelerde Hastane Temizliği kullanılmış malzemeler özel çöp poşetlerine atılır ve hastane atıkları özel imha işlemleri uygulanarak yok edilir.

Hastanelerde görevli personelimiz temizlik yaparken aynı zamanda kendi sağlıklarınızı da korumak zorundadırlar. Bu sebeple hastane çalışan personellerimiz özel eğitimler düzenlemekte ve bunları periyodik olarak yapmaktayız. Hastanelerde görevli personelimizin yaptığım iş kadar giysilerinin de hijyeni önemlidir. Bu sebeple hastanelerde çalışan Hastane Temizliği personelimiz için özel kıyafetler istihdam edilmektedir. Hastane temizliğinde kullanılan kimyasalların insan sağlığına hiç bir şekilde zararı yoktur. Kimyasal temizleyiciler ile hastanelerin her yerinde hijyenik bir ortam oluşturmaktayız. Bir hasta için bir hastanede en önemli unsur temizliktir. Temiz olan bir hastane her zaman için en önemli tercih nedenidir.

Hastane Temizliği titizlik isteyen bir iştir. Melissa Temizlik sizlere en iyi şekilde bu hizmeti sunmaktan onur duyar.

admin
About admin

No Comments

Leave a Comment

 
 

Hakkımızda

Melisa halı yıkama ve temizlik hizmetleri kurulduğu tarihten itibaren birçok olumlu geri dönüş almakla kalmayıp, değerli müşterilerimizin teşekkürlerinide toplamıştır. Gelecek içinde hedefimiz sizlere ve dostlarınıza en kaliteli hizmeti verebilmektir.

Bize Ulaşın

E-mail  : info@melissatemizlik.com.tr

Telefon : 0538 431 59 63

Adres    : Bağlarbaşı Mah. Tuzla Cad. No:76/A

Darica / Kocaeli